• HRC Plus - wydajność 120 m2

To seria urządzeń łatwych w obsłudze o zwiększonej wydajności w porównaniu do podstawowych systemów HRC, dedykowane są dla strefy usługowej w tym beauty i hotelarstwa gdzie zwiększona jest ilość klientów. Zalety to skuteczna dezynfekcja pokoi, wysoka skuteczność i niskie koszty eksploatacyjne w jednym, bez angażowania dodatkowego personelu oraz firm usługowych. Bez przecierania i spryskiwania.

2450.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 2 dni

Zamówienie telefoniczne: (22) 273 67 77

Zostaw telefon

HRC Plus to seria urządzeń łatwych w obsłudze o zwiększonej wydajności w porównaniu do podstawowych systemów HRC, dedykowane są dla strefy usługowej w tym beauty i hotelarstwa gdzie zwiększona jest ilość klientów. Zalety to skuteczna dezynfekcja pokoi, wysoka skuteczność i niskie koszty eksploatacyjne w jednym, bez angażowania dodatkowego personelu oraz firm usługowych. Bez przecierania i spryskiwania.

Dla powierzchni: do 120 m2

Zalecane do: wieksze pokoje hotelowe, biura, szatnie, strefa sanitarna, strefa sprzedaży, dla usług bezpośrednich w centrach medycznych, gabinetach, salonach samochodowych, mniejszych hotelach, gabinetach weterynaryjnych itp.

image